ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
09:00 - 00:00

Hakkımızda

Hakkımızda

BİZ KİMİZ ;

Bu oyunları daha önce oynamış bu oyunları seven 3 kişi tarafından kurulmuştur. Mobil oyunlarda böyle bir platformun olmadığını gördüğümüz için böyle bir projeyi hayata geçirdik.

VİZYONUMUZ ;

Mobil oyun denilince akla gelen ilk isim olmak için çıktığımız bu yolda, oyunlarda ki en başarılı oyuncuları sizler için bir araya getirdik. Sizler için eşsiz bir deneyim sunmak en büyük vizyonumuz. 

HİZMETLERİMİZ ;

"Toxic Booster" sadece ücretli lig yükseltme değil aynı zamanda ; "Hesap Alım-Satım", "Koçluk", "Oyun İçi Alım-Satım" sisteminin bulunduğu bir sitedir. 

* Etkin çalışma şekli,       * Hızlı ve Güvenli          * Oyuncunun yanında

KOŞULSUZ KULLANICI MEMNUNİYETİ ;

ToxicBooster olarak biliyoruz ki kullanıcı memnniyeti, paranın satın alabileceği tüm reklamlardan daha değerlidir. Bu sebeple tek önceliğimiz her zaman siz değerli kullanıcılarımızın memnuniyetidir.

EN UYGUN FİYAT ;

Satış yaptığımız her ürün için uzun araştırmalar yaparak, kalitemiz ile orantılı olacak şekilde en uygun fiyatları belirliyoruz.

ZAMANINDA TESLİM ;

Tüm siparişlerinizin söz verdiğimiz tarihlerde teslim edilmesini en önemli sorumluluğumuz olarak kabul ediyoruz.

EFSANEVİ CANLI DESTEK ;

Aklınızdaki tüm sorulara çalışma saatleri içinde yanıt alabileceğiniz, problemlerinizi her daim ilgiyle çözebilecek profesyonel canlı destek ekibimiz, Whatsapp hattımız ve müşteri hizmetleri ile kesintisiz canlı destek hizmeti sağlıyoruz.

HIZLI HİZMET GARANTİSİ ;

Ücretli lig yükseltme hizmeti sağladığınız tüm oyunlarda profesyonel kadromuzla beraber en hızlı en güvenilir hizmet garantisi sunulmaktadır. Boost ekiplerimiz vardiyalı şekilde boost hizmetini sağlayarak hesabınız hiç boş kalmayacak şekilde hızlıca ürünü teslim ederler.

toxicbooster.com, Saygılar...