ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
09:00 - 00:00

Koçluk

CEDRİC

toxicbooster.com

toxicbooster.com

toxicbooster.com

toxicbooster.com

toxicbooster.com

toxicbooster.com

MATRES

toxicbooster.comtoxicbooster.com

toxicbooster.com

toxicbooster.com

BURAYA TIKLAYIP KOÇLUK HİZMETİ SEÇENEĞİNDEN ALABİLİRSİNİZ

Koçluk sistemi; ilgilendiğiniz koç ile satın aldığınız saat ile orantılı olarak, tamamen size özel hazırlanmış bir program ile kendinizi geliştirmenizi sağlayan özel derslerdir. Bu derslerde, koçunuz ile Discord veya tercih ettiğiniz başka bir platform üzerinden konuşarak sorular sorabilir, birlikte oyun oynayabilir, daha önceki kaydedilmiş oyunlarınızı değerlendirebilir veya koçunuzun uygun gördüğü diğer yöntemler ile çalışmalar yapabilirsiniz.

Koçluk sistemi istediğiniz oyunda kısa sürede en yüksek verimi alabileceğiniz şekilde tasarlanmaktadır. Ancak 1 saatte ortalama bir oyuncudan profesyonelliğe geçmeyi beklemeniz de oldukça yanlış olacaktır. Satın aldığınız saat sayısı ve ders dışında öğrendiklerinizin pratiğini yapıp yapmadığınız bu konuda belirleyici olmaktadır.  Her konuda olduğu gibi bu konuda da gelişmeniz için çaba göstermeniz gerekmektedir.

Siparişinizin ardından tercih ettiğiniz koç ile iletişime geçilerek uygun olduğu zamanlar size iletilecektir. Koçunuz ve sizin için ortak uygun bir zamanda dersleriniz başlatılacaktır.

S.S.S:

Soru: Koçluk hizmetini kim verecek?
Cevap: İhtiyacınız doğrultusunda size en uygun Profesyonel Mobile Legends koçlarımızdan birini size yönlendireceğiz. 

Soru: Çalışacağımız zamanı kendim ayarlayabilir miyim?
Cevap: Bize uygun olduğunuz zamanı söylerseniz Koçluk hizmetimize dilediğiniz zamanda başlayabiliriz. 

Soru: Siparişimi değiştirebilir ya da iptal edebilir miyim? 
Cevap: Evet. Koçluk hizmetini satın alındıktan 10 dakika içerisinde olmak koşuluyla Koçluk hizmetini iptal edebilir ya da başka bir koç talep edebilirsiniz. 

Koçluk siparişi verdiğinizde satın aldığınız saat ile orantılı olacak şekilde tüm derslerinizin tamamlanmış olacağı ortalama bir tarih belirlenir. Belirlenen bu süre içinde satın alınan ders saatlerinin tamamlanması için herhangi bir talepte bulunmamış kullanıcılar ile belirlenen ders saatinde derse katılmayan kullanıcıların siparişleri tamamlanmış sayılır.