ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
09:00 - 00:00

Sıkça Sorulan Sorular

İlan alım/satım süreci nasıldır ?

Alıcı beğendiği ilanı ödeme yaparak satın alır. Ödemesi sistemde bekletilir.

Satın alınan ilanın satıcısı canlı destek ekibimiz tarafından aranıp  sitemize davet edilir. Canlı desteğemize bağlandığında alıcıya da canlı destek ekibimiz tarafından aranıp  bilgilendirme yapılır.

Satıcıya transfer yapması için 24 saatlik bir süre verilir. Bu süre içinde siteye geri dönüş yapmazsa satış iptal edilerek alıcının bakiyesi hesabına geri yüklenecektir.

Satıcı ve Alıcı canlı desteğimizde hazır olduğu zaman satış süreci başlar.

Satış sürecinin başlamasının ardından satın alınan hesabın giriş bilgileri alıcıya iletilir ve giriş yaparak ilandaki bilgilerin doğruluğunu teyit etmesi istenir.

Tüm işlemler tamamlandıktan sonra alıcıdan alınarak sistemde bekletilen bakiyesi satıcıya aktarılır ve satış tamamlanmış olur.
 

Satışlardan komisyon alınıyor mu ?

İlan satışlarında satıcıdan %15 komisyon alınmaktadır. İlan verirken fiyat bölümünde bu tutar düşürülerek kazanacağınız bakiye size bildirilmektedir.
 

İlanda yazan bilgilerin doğruluğundan nasıl emin olabilirim?

Hesap transferi sırasında hesap bilgileri size iletilerek kontrol etmeniz için süre tanınacaktır. Eğer hesap ilanda yazandan farklı ise satış iptal edilerek bakiyeniz geri aktarılır.

Satıcı hesabını geri alabilir mi?

Seri ilanlardan yapılan alışverişlerde toxicbooster.com sadece aracılık hizmeti vermektedir. Alıcı ürünü alıp onay verdikten sonra sorumluluk kendisine aittir, çalınma vs gibi durumlardan toxicbooster.com sorumlu degildir. 

Boost nedir, nasıl yapılır?

Boost işlemi; oynadığınız oyunlardaki mevcut seviyenizin bir başkası tarafından yükseltilmesi anlamına gelir. 

Sitemizden boost siparişi verdiğinizde, sipariş sırasında sizden hesap giriş bilgileriniz alınır.Bir kaç saat içinde siparişinize booster ataması yapılır ve aynı gün içinde işleminiz başlatılır. Atanan booster uygun olduğu saatlerde hesabınıza giriş yaparak size verilen sürede işleminizi tamamlar. İşleminiz tamamlandığında size e-mail gönderilecektir.

Oyuncularımız %85-90 oranında win rate ile oynamaktadır. Buna rağmen Boost işlemlerinde win garantisi verilememektedir. Sebebi ise girilen maçın win olacağının garantisini oyuncu ne kadar iyi olursa olsun kesinlikle veremeyeceğidir.

Hesabımda kim oynayacak?

Ekibimizdeki tüm oyuncular alanının en iyi oyuncuları arasından özenle seçilmektedir. Ekibimizdeki tüm oyunculara ToxicBooster kefildir. Hesabınıza oyuncularımızın hatası dolayısıyla hiç bir zarar gelmeyeceğinin garantisini vermekteyiz.

İşlem süresince hesabıma giriş yapabilir miyim?

İşleminiz sırasında hesabınıza giriş yapmanız güvenlik sebebiyle önerilmemektedir. Buna rağmen giriş yapmak isterseniz canlı desteğimiz üzerinden boosterınızın hesabınızdan olup olmadığını kontrol ederek giriş yapabilirsiniz. Haber verilmeden giriş yapılması dolayısıyla işleme verilen zararlardan hesap sahibi sorumludur.

Siparişim ne zaman tamamlanır?

Her siparişin tamamlanma süresi farklıdır. Bu konuda bilgi almak için canlı desteğimize başvurabilirsiniz.